€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech jako roznosiciel ulotek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 02:08

Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy roznoszeniu reklamy. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsca: Berlin, Monachium, Frankfurt nad Menem

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę pracy co w przeliczeniu daje ok. 6-8 tyś zł miesięcznie

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za roznoszenie reklam oraz rozklejanie naklejek.
  • Praca wymaga obsługi GPS oraz korzystania z mapy.

Oczekiwania:

  • chęć nawiązania długotrwałej współpracy
  • wzrost minimum 1,80m
  • chęć założenia Gewerbe
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • duża samodzielność
  • umiejętność obsługi GPS i mapy
  • obowiązkowość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • dużo godzin pracy
  • zatrudnienie przez ok 9-10 miesięcy w roku
  • praca 6 dni w tygodniu po minimum 7 godzin dziennie
  • zapewnione miejsce zamieszkania z dostępem do internetu
  • możliwa większa ilość godzin oraz podwyżki

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 637556f1ddf6d845

6 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech jako roznosiciel ulotek bez języka Berlin”

  1. Eichstaedt na 11 czerwca 2015 @ 13:32

    Witam mam rodzine w Berlinie , ogólnie pochodze z Niemiec wychowalem sie w Polsce.Interesuje mnie na oferta mam mieszkanie w Berlinie moge zacząć od zaraz :) mój nr to +48793302621

  2. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 605 357 284

  3. Witam

    jestem zainteresowany kontakt +48 729 489 668

  4. wermat@wp.pl na 17 czerwca 2015 @ 13:43

    Witam mam na imię MArek mam 33 latamieszkam w Berlinie jestem zainteresowany moj tel: 015217423084

  5. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt +48 792 690 565

  6. milenacendrowicz na 1 czerwca 2016 @ 11:40

    jestem zainteresowana praca od zaraz milena cendrowicz mila1002@interia.pl +4915211384426.