€ 8,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech Monachium bez języka roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2015 03:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy roznoszeniu ulotek. Zatrudnienie w Monachium dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 8,50 euro brutto i darmowe zamieszkanie

Obowiązki:

  • Pracownik będzie roznosił ulotki na ulicach Monachium.
  • Osoba zatrudniona będzie to robiła w odpowiedniej odzieży – przebraniu. Przebrania są bardzo różne, nie ma w nich nic niestosownego. Naszymi klientami są różne restauracje, wydawnictwa, firmy farmaceutyczne, kosmetyczne i inne.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zorganizowanie
  • znajomość języka niemieckiego potrzebna wyłącznie na własne potrzeby
  • mile widziany status studenta
  • energiczność
  • motywacja
  • zaangażowanie
  • umiejętność godnego reprezentowania marki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • zorganizowane zamieszkanie bezpłatne
  • atrakcyjne zarobki
  • łatwą pracę z ludzmi
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Umowa może być podpisana na odległość (wymiana dokumentów za pośrednictwem kuriera) lub osobiście w naszym oddziele w Szczecinie.

Początek zatrudnienia: sierpień 2015

email: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „Rozdawanie ulotek, Monachium”

Work4You GmbH Agentur für Arbeit
Orleansplatz 15, 81667 München

ID ogłoszenia: 62755b552b817e96

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech Monachium bez języka roznoszenie ulotek”

  1. norbert75 na 27 lipca 2015 @ 20:03

    witam interesuje mnie wasz oferta pracy proszę o kontakt orbert1975@wp.pl lub +48 609025333