€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech na budowie przy regipsach Stuttgart 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 01:08

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje pracownika budowlanego do montażu płyt kartonowo-gispowych. Zatrudnienie w Niemczech dla pracownika fizycznego z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na budowie jako regipsiarz. Pracownik będzie się zajmował układaniem płyt, wykończeniami ścian i sufitów.

Wymagania:
- umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
- odpowiedzialność za przydzielone zadania
- doświadczenie w zawodzie wymagane min. 2 letnie
- język niemiecki w stopniu przynajmniej podstawowym
- posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem
- dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
- pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
- wynagrodzenie w formie cotygodniowej
- zapewniamy ubezpieczenie na czas pracy
- pomoc przy załatwianiu formalności
- umowę o pracę na niemieckich warunkach
- dla chętnych możliwość dłuższej współpracy
- nadgodziny płatne dodatkowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://mondi-polska.startpraca.pl/application/form/189959/0/1/

ID ogłoszenia: 590535ce87aeeafb

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na budowie przy regipsach Stuttgart 2014”

  1. ATLANTIS na 3 maja 2014 @ 22:51

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą , mogę wysłać CV oraz zdjęcia moich prac