€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie dla Polaków Frechen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frechen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 marca 2014 23:48

Dam pracę w Niemczech na stanowisku magazyniera dla pracownika fizycznego. Oferta na magazynie z Frechen przy pakowaniu, komisjonowaniu, zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Frechen

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do realizacji zamówień spożywczych, zbierania, komisjonowania.
  • Praca wykonywana będzie wraz z systemem Pick by voice
  • Praca fizyczna, do zadań należeć będą inne czynności zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie licencji na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień
  • kandydat sam musi zapewnić sobie dojazd do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy zespołowej

Oferta:

  • Dobre zarobki
  • zapewnione przez pracodawcę zamieszkanie w kwocie do 75 euro tygodniowo
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku- po 8h dziennie
  • dla zainteresowanych i chcących zarobić więcej możliwość pracy w soboty

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać poprzez poniższą stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-niemcy/gliwice/10120432

ID ogłoszenia: 47553380cc3e344b

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie dla Polaków Frechen”

  1. Marcin2507 na 8 lipca 2014 @ 14:26

    Witam,spełniam państwa oczekiwania, podaje numer kontaktowy : 791-269-302