€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Augsburg z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:34

Magazyn z Augsburga prowadzi rekrutację na stanowisko pracownika fizycznego przy zadaniach porządkowo budowlanych. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Numer referencyjny: MON/MAG/40

Start: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.
  • Montaż oraz demontaż regałów.
  • Wprowadzanie nowego ładu na magazyn.
  • Ustawianie towarów w odpowiednich miejscach na półkach.

Wymagania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość kondycyjna
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • zorganizowanie, punktualność, niezawodność

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy w perspektywie długotrwałej
  • dla chętnych możliwość przejścia szkolenia na wózki widłowe
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie aplikacji z załączeniem CV i LM poprzez poniższą stronę

ID ogłoszenia: 15455d11a8f6eb8f

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie od zaraz Augsburg z zakwaterowaniem”

  1. herrkowalskiarbeit na 18 sierpnia 2015 @ 22:22

    Biegle posługuję się niemieckim w mowie i na piśmie. Posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku, planuje na stałe osiedlić się w Niemczech oraz podjąć pracę na pełen etat. Jestem gotowy na dalszy etap rekrutacji.