€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie z oponami od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:11

Prowadzimy rekrutację pracowników do magazynu z oponami w Bremen. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla magazynierów przy pakowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na pakowaniu, paletowaniu oraz konfekcjonowaniu.
  • Osoba zatrudniona będzie zbierała zamówienia i przygotowywała towary do wysyłki.

Oczekiwania:

  • wymagana swobodna umiejętność komunikowania się w języku niemieckim
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • możliwość pilnego wyjazdu do podjęcia pracy w Niemczech
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferta:

  • zapewnione wsparcie polskojęzycznego opiekuna projektu
  • miejsce zamieszkania
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie na stałe na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na poniżej podany adres:

  • uniapol.1149311@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-magazyn-opon-okolice-bremen-id279867.html

ID ogłoszenia: 392552ef7af3288b

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie z oponami od zaraz Bremen”

  1. michal93ll na 7 maja 2015 @ 22:43

    Witam jestem młodym,pracowitym energicznym chłopakiem.Jestem zainteresowany praca od zaraz.Mam doswiadczenie w pracy na magazynie aktualnie pracuje jako magazynier mam uprawnienia na jazde wozkami widłowymi.Kontakt 692716482.Pozdrawiam Michał.