€ 8,70 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:46

Myjnia samochodowa z Kolonii zatrudni pracowników fizycznych do mycia i sprzątania samochodów. Niemcy praca dla 3 Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Start: 13.04.2015

Liczba stanowisk do obsadzenia: 3

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: 8,70 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie, mycie i pielęgnowanie samochodów na zewnątrz i wewnątrz.
  • Osobie zatrudnionej przydzielone będą prace polegające na trzepaniu i myciu dywaników, odkurzanie, wycieraniu kokpitów, mycie karoserii, woskowanie.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość kondycyjna
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w różnych godzinach
  • duża motywacja
  • niezawodność, sumienność, dokładność
  • kultura osobista
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • stawka za nadgodziny zgodna z normami niemieckimi

Aplikacja:
Prosimy o kontakt drogą elektroniczną.

W nagłówku wiadomości należy wpisać: MS/04/15

Wiadomość prosimy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-na-myjni-samochodowej/

ID ogłoszenia: 114551bcd0d13dbb

3 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni bez znajomości języka Kolonia”

  1. witam jestem zainteresowany Pańską ofertą . proszę o kontakt na mail : skajtek6@gmail.com

  2. marcinbialy666 na 14 kwietnia 2015 @ 12:48

    witam jestem mkłodą i energiczną os. i jestem zainteresowany pańską ofertą kontakt 535998925 gotowość do wyjazdu natychmiastowa
    Pozdrawiam

  3. pleciona na 11 maja 2015 @ 18:34

    jestem zainteresowany mieszkam w koloni moj numer 015210964584