€ 6-6,50 euro za godz. netto

Dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 02:56

Myjnia samochodowa z Norymbergii zatrudni od zaraz pracowników fizycznych do mycia samochodów ciężarowych. Praca w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Norymberga
Wynagrodzenie: 6-6,50 euro za godz. netto

Zadania:
Praca na myjni polegająca na ręcznym myciu samochodów ciężarowych.

Wymagania:
- język niemiecki w na poziomie komunikatywnym
- dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna
- osoba pracowita, odpowiedzialna
- doświadczenie na podanym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- sprawne dłonie

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz
- umowę o pracę
- bezpłatne miejsce noclegowe
- ciągłość w pracy
- podczas 2 tygodniowego okresu próbnego stawka wynosi 6 euro/h netto
- zapewniamy 160 przepracowanych godzin w miesiącu

Aplikacja:
Kandydatów zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-myjni-niemcy-2380534.html

ID ogłoszenia: 801539cb5d3662a1

2 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech na myjni samochodowej od zaraz Norymberga”

  1. mateuszek55 na 17 czerwca 2014 @ 14:47

    Witam
    serdecznie !
    Mam 19 at
    jestem bardzo
    pracowity ,
    dobrze sprawny
    fizycznie !
    Zmotywowany
    na cieżką prace
    fizyczną !
    Kontakt
    telefoniczny i
    meilowy ! 725152347 Borowiec54@gmail.com

  2. kazbykaszek na 26 czerwca 2014 @ 16:55

    Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.
    Kontakt: zbigniew.kupinski@vp.pl