€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 04:01

Zatrudnienie na myjni samochodowej w Berlinie od zaraz dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków do końca września 2015.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: praca od zaraz do końca września bieżącego roku

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na myciu oraz sprzątaniu samochodów klientów.
  • Pracownik zajmuje się samochodami wewnątrz i na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • wytrzymałość
  • bardzo dobra kondycja
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zorganizowanie, pracowitość, obowiązkowość, dokładność
  • dobre zdrowie

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym
  • praca od zaraz końca września 2015
  • wysokie stawki godzinowe
  • dla chętnych duża liczba godzin dodatkowych
  • gruntowne przeszkolenie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule koniecznie należy wpisać: myjniasamochodowa/07/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-w-berlinie-na-myjni-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 280559314c8eeab1

6 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni bez języka Berlin”

  1. artur10000 na 3 lipca 2015 @ 15:58

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem rzetelny, pracowity i wytrzymały. Mam 18 lat, więc z kondycją też dobrze ;-)

    Proszę o kontakt: kormoran10000@o2.pl
    Pozdrawiam serdecznie

  2. damianekkk na 5 lipca 2015 @ 12:05

    Witam jestem zainteresowany warunkami pracy .. Mam wielki zapał do pracy i jestem sprawny fizycznie . Mogę zacząć od zaraz .. Oto mój nr 661671742 bądź mail damianpolak111@gmail.com czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  3. damian9191 na 5 lipca 2015 @ 14:18

    Witam. Trzy pracowite osoby. Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy u Państwa w Firmie. Jesteśmy dyspozycyjni i sprawni fizycznie. Posiadamy zdolności manualne, jesteśmy bardzo pracowici i punktualni. Szybko się uczymy. Umiejętnie pracujemy w zespole. Bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiamy. Numer do kontaktu: 782 392 682.
    e-mail damianjoe90@onet.eu

  4. paweltymczyj na 6 lipca 2015 @ 11:05

    Witam, posiadam duże doświadczenie w czyszczeniu/praniu tapicerki samochodowej, sam wykonuje takie usługi na codzień, posiadam chemie warta kilkaset zlotych która mogę zabrać ze sobą i zaprezentować swoje umiejętności

  5. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy.Jestem z Ukrainy ale mam Karte stałego pobytu.Mam dużą ochote do pracy,mogę zacząć od zaraz,Proszę o kontakt lnl-00@mail.ru. Dziękuje.

  6. Piasecki.M na 11 lipca 2015 @ 10:42

    Witam , mieszkam w berlinie i mam doswiadczenie na automyjni pracowalem rok czasu . Prosze o kontakt jestem zainteresowany praca. +49 15218176011 mateusz