€ 2200-2600/mc brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 03:20

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocnika śmieciarza w Berlinie. Zatrudnienie 2018 dla pracowników fizycznych z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy odbieraniu odpadów z prywatnych posesji oraz od firm
  • zadania wykonywane są zespołowo

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wytrzymałość na warunki pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • uczciwość, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu na umowie niemieckiej
  • opieka koordynatora Polaka
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/08/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 3355b7493995d766

18 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka 2018 Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 791677474 lub 796546722

  2. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt 665217437

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny +4915166148507

  4. Tel.+48 668 647 832 jestem zainteresowany ofertą pracy’ reszte szczegulow podam przez telefon

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 15175234642 pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 15175234642 jestem teraz w niemczech

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 15175234642 jestem teraz w Niemczech szukam pilnie pracy

  8. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 15175234642 jestem teraz w Niemczech szukam pilnie pracy od juz

  9. Pilnie szukam pracy 15175234642

  10. Witam jestem zainteresowany pracą ja i mój kolega proszę o numer telefonu lub zadzwoń do mnie +48661519797

  11. Pilnie szukam pracy ! Prosze o kontak .01702039746

  12. Witam jestem zainteresowany 724563931

  13. Jan chmielarz na 1 października 2018 @ 15:48

    Jestem zainteresowany 574196227

  14. witam jestem zainteresowany praca. 10 lat w zawodzie jako kierowca smieciarki-ladowacz prosze o kontakt 664996486

  15. Sebastian Klecki na 25 lutego 2019 @ 11:07

    Jestem zainteresowany maxiking771@wp.pl