€ 12 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:16

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla pomocników do zadań przy przeprowadzkach. Zatrudnienie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz w Stuttgarcie.

Stanowisko: Pomocnik przy przeprowadzkach
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • ciężka i wymagająca dużej wytrzymałości praca przy przeprowadzkach
  • zadania będą wykonywane zespołowo
  • osoby zatrudnione będą zajmować się przygotowaniem rzeczy klienta, zapakowaniem na samochód przewozowy i montażem na miejscu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna i siła
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • atutem będą zgłoszenia od panów
  • prawo jazdy kat.C będzie dodatkową zaletą
  • dobry wzrok
  • przykładanie się do zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • przyjazny zespół
  • zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby plus opłaty za media
  • pracę od zaraz
  • umowę niemiecką na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pełny etat i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gruntowne szkolenie wdrażające

Aplikacja:
Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Praca Niemcy jako pomocnik przy przeprowadzkach, Stuttgart”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-pomocnik-przy-przeprowadzkach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3075844a7a43651a