€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu Brandenburgia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brandenburgia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:23

Firma sprzątająca z Brandenburgii poszukuje pracowników do sprzątania w budynkach. Oferta fizycznej pracy w Niemczech w charakterze sprzątacza/sprzątaczki.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Zarobki: Do uzgodnienia

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie budynku.
  • Zadaniami będzie: ścieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg, okien.
  • Do zadań należeć będzie sprzątanie pokoi, polerowanie powierzchni drewnianych, podlewanie kwiatów doniczkowych.
  • Inne zadania porządkowe.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane będą referencje od poprzednich pracodawców
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, spostrzegawczość, sumienność

Oferta:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • druk A1
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • zapewnione dobre zarobki
  • oferta pracy na stałe
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w zaaklimatyzowaniu

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: intemporis.431237@poczta.startpraca.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 25453ff1f87bddee