€ 7 euro

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu-pokojówka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 maja 2014 22:41

Hotel z Drezna poszukuje kobiet do sprzątania pokoi gościnnych. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w charakterze pokojówki. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: 7 euro

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie sprzątać w pokojach hotelowych
  • Zmienianie pościeli, ścieranie kurzy, mycie okien, podłóg, toalet.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • szybkie tempo pracy
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech na okres przynajmniej 4 miesięcy
  • posiadanie lub możliwość i chęć założenia konta walutowego w euro
  • dobra sprawność fizyczna
  • kultura osobista i entuzjazm

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na legalnych warunkach
  • umowę o pracę na czas określony
  • okres pracy do uzgodnienia z pracodawcą
  • pracodawca zapewnia przed podjęciem pracy szkolenie wprowadzające
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do aplikowania.
w tytule wiadomości prosimy wpisać imię nazwisko oraz miejscowość Drezno.

  • adres e-mail: praca.hotel.dresden@poczta.pl bądź s.rzeznicki@omnicare24.eu

możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach od 17 do 19 – 00491737186416

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/zatrudnie-pokojowki-dresden,686717.html

ID ogłoszenia: 1635385cb85d511f