€ 1700-1900 euro brutto/mc

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz wykładanie towaru bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 03:51

Pilnie poszukujemy pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Oferta z Dortmundu od zaraz przy wykładaniu towarów oraz zadaniach inwentaryzacyjnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1700-1900 euro brutto miesięcznie, wysokość zależna od poziomu języka niemieckiego
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania fizyczne w sklepie należącym do dużej sieci hipermarketów
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się wykładaniem towaru na półki sklepowe, porządkowaniem artykułów i kontrolą ich jakości
  • po nowym roku prace inwentaryzacyjne

Oczekiwania:

  • możliwość pracy zmianowej, również w nocy
  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy
  • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z 3 miesięcznym okresem próbnym, docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • dla osób bez znajomości języka pracodawca zapewnia bezpłatne kursy języka niemieckiego prowadzone metodą e-learningową
  • zamieszkanie w kwaterach pracowniczych w cenie 200 euro przez pierwsze 3 miesiące
  • bogate zaplecze socjalne
  • liczne bonusy i dodatki

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „fizycznawsklepie/01/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4865856fa127eb4a

4 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz wykładanie towaru bez języka Dortmund”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy posiadam doświadczenie i chęci do pracy

  2. magdusia20_20 na 27 grudnia 2016 @ 22:10

    Jestem zainteresowana oferta pracy na danym stanowisku.

  3. b-bakalarczyk1592 na 30 grudnia 2016 @ 17:37

    Witam mam 24 lata szybko się uczę jestem zainteresowany to mój aktualny numer kontaktowy 515972354 pozdrawiam

  4. Witam! Jestem zainteresowany ofertą pracy, prosze o kontakt 791957295. Pozdrawiam!