€ 10 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy odśnieżaniu bez znajomości języka 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 01:50

Dam fizyczną pracę w Niemczech od stycznia 2016 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kempten przy odśnieżaniu ulic, chodników i parkingów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od stycznia 2016

Miejsce zatrudnienia: Kempten, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę fizyczną przy odśnieżaniu ulic, parkingów i chodników.
  • Obowiązki będą wykonywane za pomocą zapewnionych przez pracodawcę łopat.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od nowego roku
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie i gotowość do zabrania ze sobą ciepłej i nieprzemakalnej odzieży
  • bardzo dobre zdrowie

Oferujemy:

  • pracę sezonową prawdopodobnie do marca 2016
  • zapewnione ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione przejazdy wewnętrzne
  • zorganizowanie miejsce zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “odsniezanie/12/15” prosimy przesłać na podany poniżej adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kempten-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-przy-odsniezaniu-2016/

ID ogłoszenia: 706566892107cc2c

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy odśnieżaniu bez znajomości języka 2016”

  1. Marcin 26 lat wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z kolega podjecia pracy przy odśnieżaniu. Mój nr telefonu 726124116 lub adres e-mail patryk-szklarski@wp.pl.

  3. damianekkk na 5 stycznia 2016 @ 20:36

    Witam , jestem zainteresowany Podjęciem pracy . Oto mój numer 661671742 . damianpolak111@gmail.com . Czekam

  4. Chetnidopracy12 na 19 stycznia 2016 @ 18:09

    Witam wraz,z kolegą chętnie podejmiemy się pracy od zaraz.sprawni fizycznie. Posiadam własny dojazd. Z góry dziękuję
    Nr.tel 664899142
    Nr.tel 575418673