€ do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Niemczech pakowanie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:53

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy pakowaniu, sortowaniu, etykietowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownikowi zostaną przydzielone prace fizyczne przy pakowaniu towaru. Obowiązkiem może być również kontrolowanie jakości, obsługiwanie skanera ręcznego i wózka widłowego, prace magazynowe a także produkcyjne.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • obowiązkowość
  • bardzo dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • sprawność fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem

Zapewniamy:

  • bezpłatne tłumaczenie dokumentów
  • prawo do urlopu
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji i uzyskiwania lepszych kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
  • wysokie zarobki
  • zorganizowane miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
praca@silverhand.eu z dopiskiem :P G/FIZ

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-niemcy-2795711.html

ID ogłoszenia: 45355809236d577f

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Niemczech pakowanie bez znajomości języka od zaraz”

  1. sebastiano na 21 czerwca 2015 @ 19:45

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail sebastiancocyk@onet.pl
    mam doswiadczenie w pracy na magazynie mam 23 lata