€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 02:36

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Münster od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Münster i okolice

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace fizyczne przy demontażu mebli oraz różnego rodzaju sprzętu
  • zabezpieczenie rzeczy klientów
  • załadunek na samochód przewozowy
  • rozładunek na miejscu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność oraz wytrzymałość fizyczna
  • zwinność, zręczność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zdolność do samodzielnej pracy i logicznego myślenia
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla młodych i sprawnych osób bez doświadczenia i bez języka
  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym do dyspozycji pracownika jest pokój

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych (w tym zgody na przetwarzanie danych osobowych) poprzez poniższą stronę:

Uwaga od administracji: Ogłoszenie zostało dodane z bezpłatnego i ogólnodostępnego adresu e-mail. Prosimy o szczególną uwagę przy aplikacji.

ID ogłoszenia: 1985692bbc5b7795

2 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach bez języka Münster”

  1. mariusz michta na 11 stycznia 2016 @ 16:29

    Witam jestem bardzo zainteresowany pracą, obecnie mieszkam w Niemczech, będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Mariusz michta 0630116097594

  2. Klinton313 na 13 stycznia 2016 @ 13:19

    Witam.Mam 37 l i jak wielu polaków,już nie z jednego pieca chleb jadłem.W latach 2000-2006 pracowałem przy produkcji i montażu mebli a co za tym idzie wnoszeniu ich do klienta.Zawsze warunkiem koniecznym było skupianie się by nie porysować mebli,ale i nie poniszczyć ścian,drzwi,futryn,podłóg itp.Nie zawsze było lekko.Trzeba było kombinować zazwyczaj na klatkach,ale lubiłem tę pracę bo dzięki cału czas nowym ludziom i otoczeniu i nie wpadało się w rutynę.Potem firma została sprzedana i przeniesiona do innego miasta a ja byłem zmuszony szukać innej pracy.Uwazm,iż praca przy przeprowackach ma wiele wspólnego z tym co wykonywałem i świetnie dałbym sobie radę jezeli byłoby to możliwe.Jedynym problemem jest bariera językowa.Pozdrawiam-Krzysiek.