€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:48

Aktualnie firma zajmująca się przeprowadzkami w Ulm poszukuje pracowników fizycznych przy rozładunku, załadunku. Oferta pracy w Niemczech jako pomocnik, kierowca oraz monter mebli.

Stanowisko 1: Kierowca do 7,5 tony
Stanowisko 2: Pomocnik, pracownik fizyczny
Stanowisko 3: Monter mebli (zwykłe oraz kuchenne)

Lokalizacja: Ulm

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zadania zależą od zajmowanego stanowiska.
  • Kierowca będzie miał za zadanie pracować przy przewozie oraz załadunku i rozładunku towarów.
  • Pomocnik- wszelkie prace fizyczne, pomoc Monterowi oraz Kierowcy.
  • Monter- zadania wymagające precyzji demontaż oraz montaż na miejscu mebli codziennych oraz kuchennych

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie własnego samochodu
  • prawo jazdy kat.B
  • jeżeli zainteresowani są państwo stanowiskiem kierowcy, wówczas niezbędne jest prawo jazdy do 7.5 t

Oferujemy:

  • zapewnione wynagrodzenie podstawowe brutto plus dodatkowo dieta netto
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • możliwość pobierania zaliczek max dwa razy w miesiącu od 150 do 300 euro
  • zapewnione uczciwe zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres:

  • rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło:

ID ogłoszenia: 34353f085a7802e2