€ 11.50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku pieczywa bez języka w piekarni, Kamp-Lintfort

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 47475 Kamp-Lintfort
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2022 01:49

Od zaraz w piekarni z Kamp-Lintfort do podjęcia fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku – załadunku pieczywa. Niewymagana znajomość języka niemieckiego, zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnika w piekarni przy załadunku oraz rozładunku towaru. Klient prowadzi piekarnię. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie zlecenia: 14.03.2022r lub 21.03.2022r
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Miejsce: 47475 Kamp-Lintfort (okolice Düsseldorf), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
-rozładunek samochodów ciężarowych z koszami i blaszkami z pieczywem za pomocą wózków
-układanie składników
-rozładunek towaru, umieszczenie form do pieczenia na taśmie

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-sprawność fizyczna
-mile widziany własny samochód na wyjazd ( dodatek do wynagrodzenia)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego:

735 933 896

ID ogłoszenia: 453622b26dcccabe