€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu na hali produkcyjnej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 02:54

Zatrudnimy Polaków przy sprzątaniu hali produkcyjnej w Kolonii. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech jako sprzątacz/sprzątaczka przy obsłudze maszyny sprzątającej.

Stanowisko: Sprzątacz/ka

Miejsce pracy: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sprzątać halę produkcyjną.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyny sprzątającej.

Oczekiwania:

  • Konieczne do podjęcia tej pracy jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • kandydat powinien posiadać własne auto
  • dobra sprawność fizyczna

Oferta:

  • wspieramy i pomagamy załatwiać sprawy urzędowe
  • dobre zarobki
  • zapewniony płatny (50 euro miesięcznie)nocleg w dwuosobowym pokoju
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą oferta prosimy kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej.
CV wraz ze zdjęciem należy przesłać na adres: info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-fizyczna-przy-sprzataniu-hali-produkcyjnej-id239841.html

ID ogłoszenia: 52153fa6600dc7da