€ od 7 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy sprzątaniu na wakacje dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:06

Poszukiwane są 3 kobiety do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu prywatnych apartamentów. Ogłoszenie dla studentów na wakacje. Znajomość języka wymagana komunikatywnie.

Stanowisko: Sprzątacz

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: w zależności od wielkości sprzątanego apartamentu:

  • mały: 7 euro brutto/h
  • średni-8 euro brutto/h
  • duży 9 euro brutto/h

Obowiązki:
Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za sprzątanie apartamentów.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby ze statusem studenta
  • obowiązkowość
  • znajomość komunikatywna języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy na cały etat
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy na 2 miesiące

Oferta:

  • Zatrudnienie dla studentów- ze względu na to iż przy posiadaniu statusu studenta stawki brutto będą bardzo podobne do stawek netto
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy
  • mile widziana aplikacja w 3 osobowej grupie
  • ogłoszenie pracy dla 3 koleżanek
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt to 275 euro miesięcznie za osobę
  • ubezpieczenie- 1 euro dziennie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie zgłoszenia na adres: praca@jeople.de

w tytule prosimy dodać: ”pomoc do sprzatania 3 studentki”

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-sprzataniu-id232496.html

ID ogłoszenia: 58453c7fc499b6d1