€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech przy załadunku i rozładunku napojów Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pasawa
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:03

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku napojów na samochód dostawczy. Zatrudnienie dla 2 Polaków w Pasawie od zaraz. Oferta dla osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Pasawa

Liczba miejsc wolnych: 2

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Zadania:

  • Praca fizyczna przy załadowaniu i rozładowaniu samochodu typu – sprinter napojami.
  • Pracownik będzie miał za zadanie dojazd do firmy docelowej i napełnienie napojami automatów

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B oraz praktyczna i bezkolizyjna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • punktualność

Oferta:

  • Praca dla dwóch Polaków
  • niemiecka umowa
  • zatrudnienie pracowników odbywać się będzie na w pełni niemieckiej umowie
  • do wynagrodzenia dodatkowo naliczana jest dieta za każdy przepracowany dzień wynosząca 25 euro
  • koszty zamieszkania ponosi pracownik, wynoszą one ok 250 do 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia mailowe należy skierować pod adres: praca@smuda-consulting.com

Kontakt telefoniczny dostępny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 17 pod numerem: 34 350 20 18, 667 057 612

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231cne/

ID ogłoszenia: 984546008f41637a