€ 8,50 euro za godz. brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie ubrań dla par bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2015 01:39

Aktualnie poszukujemy par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy sortowaniu odzieży.

Stanowisko: pracownik przy sortowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Augsburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sortowanieodziezy/07/15

Zadania:
Pracownik będzie stać przy taśmie i ręcznie sortować ubrania według zaleceń przełożonego.

Wymagania:
- spostrzegawczość
- dobra sprawność manualna
- wytrzymałość fizyczna
- szybkość uczenia się
- umiejętność dostosowania się do nowych warunków pracy
- pożądane osoby zmotywowane do pracy
- dobre zdrowie
- zatrudniamy osoby bez nałogów
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- pozostanie w Niemczech na 3 miesiące

Oferujemy:
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach
- legalną pracę na 3 miesiące
- start już od zaraz
- możliwość przedłużenia umowy
- dobre warunki mieszkaniowe
- wsparcie w kwestiach formalnych
- pomoc w pierwszych dniach
- szkolenia

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: Leiharbeiter@solution4u.com w tytule należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-augsburg/

ID ogłoszenia: 902558744fcdea0e

3 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech sortowanie ubrań dla par bez języka Augsburg”

  1. KlaudiaWioleta na 28 czerwca 2015 @ 14:06

    Witam. JesteSmy zainteresowane państwa ogłoszeniem,aktualnie przebywamy w Holandii.
    Prosimy o kontakt na e-mail klaudia.borucka.keska@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowany pracą, CV w dwóch językach wysłałem na podany e-mail. Chętnie zostanę na stałe.

    Proszę o kontakt:

    tel.: 690 586 151
    e-mail: mateuszpietrzak55@gmail.com

  3. damianekkk na 5 lipca 2015 @ 12:38

    Witam jestem zainteresowany warunkami pracy . Jestem ambitny , mam wielki zapał do pracy , jestem sprawny fizycznie i nie posiadam żadnych nałogów . Prace mogę zacząć od zaraz . 661671742 badz mail damianpolak111@gmail.com czekam na odpowiedz i gorąco pozdrawiam.