€ 8,90 euro brutto/h plus dodatki

Dam fizyczną pracę w Niemczech wykładanie towaru od sierpnia bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:47

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do wykładania towarów na półki w sklepie wielkopowierzchniowym. Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towaru

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka podstawowa 8,90 euro brutto na godzinę plus dodatki za pracę w nocy w wysokości 1,10 euro na godzinę

Start: praca od sierpnia 2015

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na hali sprzedażowej oraz w części magazynowej
  • wykładanie towaru na półki w określonym porządku
  • kontrola dat ważności produktów
  • porządkowanie półek
  • zmiana cen na promocyjne lub zdejmowanie promocji
  • przygotowywanie ekspozycji zgodnie z wytycznymi
  • inne prace zlecone przez przełożonego
  • praca wymaga korzystania ze skanera ręcznego oraz wózka paleciaka

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od sierpnia
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • wytrzymałość fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • prace w młodym i ambitnym zespole
  • zmianowy system pracy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 220 euro miesięcznie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • przejrzysty system zatrudnienia – umowa niemiecka z ubezpieczeniem oraz składkami

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Wykładanie towaru, Berlin”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 20755accf3341e76

12 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Niemczech wykładanie towaru od sierpnia bez języka Berlin”

  1. WitczakKamila na 21 lipca 2015 @ 17:16

    „Wykładanie towaru, Berlin”
    Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą! Proszę o kontakt zostawiam email witczak_kamila@tlen.pl

  2. kulczyk3 na 21 lipca 2015 @ 21:08

    Witam serdecznie,

    Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem.
    Jesteśmy pracowici, sumienni oraz odpowiedzialni.
    Prosimy o kontakt na nr telefonu 781345592 oraz 697 584 786
    lub mailowo kompcz@op.pl

    Z poważaniem
    Krzysztof i Katarzyna

  3. krzysiek_ch_80 na 22 lipca 2015 @ 09:05

    witam serdecznie. Razem z mężem jesteśmy zainteresowani tą pracą przy wykładaniu towarów. Prosimy o kontakt 723-926-914. Pozdrawiam

  4. elzunia73 na 22 lipca 2015 @ 10:13

    witam jestem bardzo zainteresowana praca . jestem kobieta precyzyjna, szybka i sumienna jestem gotowa do podiecia pracy prosze o kontakt 737 772776

  5. janina62 na 22 lipca 2015 @ 12:54

    Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą .Mogę podjąć pracę od zaraz. Jestem sprawna fizycznie ,solidna,energiczna,bez problemowa nie paląca papierosów, posiadam auto .Jestem godowa do podjęcia pracy od zaraz .Proszę o kontakt pod nr. tel.512 585 384

  6. elzbietaW10 na 23 lipca 2015 @ 18:03

    Elzbieta

    witam jestem zainteresowana ofertą pracy.mam 46 lat jestem sumienna i punktualna
    prosze o kontakt 667348053

  7. Pawel_922 na 24 lipca 2015 @ 17:22

    Witam,
    Jestem zainteresowany razem z narzeczoną pracą przy wykładaniu towaru.
    Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt pod numerem 506 247 169 lub na adres e-mail: p.bryk1992@gmail.com

  8. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam doświadczenie prowadząc i pracując samodzielnie w sklepie przez 8 lat. Proszę o kontakt 509150107 lub aleksandra.kulesza@op.pl

  9. norbert75 na 26 lipca 2015 @ 20:43

    witam jestem zainteresowany proszę o kontakt orbert1975@wp.pl

  10. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt tel. +49 152 151 556 12 bądź m ail’owy: gozdzikb@yahoo.pl
    Posiadam doświadczenie pracowałam w polskim supermarkecie „Dino” oraz w niemieckim markecie w Goslar. Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz. Pozdrawiam Beata Gozdzik.

  11. andrzej12 na 27 lipca 2015 @ 16:29

    witam jestem zajnteresowany panska oferta pracy i jesstem do panstwa dyspozycji pod nr tele 669949885

  12. Piotr Rychert na 15 sierpnia 2015 @ 15:34

    Witam jestem zainteresowany państwa pracą w Niemczech jestem od 2 miesięcy nie znam języka proszę o kontakt 015753374956