€ 8,50 euro/h

Dam fizyczną pracę w Nimeczech przy sprzątaniu hali produkcyjnej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:25

Poszukujemy pracowników na halę produkcyjną w Kolonii do sprzątania. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla mężczyzn. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka.

Stanowisko: Sprzątacz hali produkcyjnej

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro/h

Oferta skierowana dla mężczyzn

Obowiązki:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej z użyciem wózka sprzątającego

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- pozwalająca na swobodną rozmowę
  • możliwość zabrania swojego samochodu
  • dokładność
  • doba sprawność fizyczna
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla mężczyzn
  • umowa z niemieckim pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • dobre zarobki
  • tani nocleg, pracownik miesięcznie płaci 50 euro miesięcznie
  • wsparcie w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-hali-produkcyjnej-praca-w-niemczech-id235774.html

ID ogłoszenia: 47453e0cbefcc116

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Nimeczech przy sprzątaniu hali produkcyjnej Kolonia”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa propozycja pracy w niemczech przy sprzataniu hal,posiadam doswiadczenie w tego typu pracach i tez sezonowych jak zbiory.Z zawodu jestem technikiem mechanikiem,interesuje mnie dluzsza wspolpraca,jezyk niemiecki komunikatywny.Moge przyjechac w ciagu kilku dni ,tylko chce miec pewnosc stalej i pewnej pracy z umowa.Moj tel.48739510985