€ niezdefiniowane

Dam pracę Niemcy budownictwo – Monter wentylacji w Haan

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haan
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:39

Firma budowlana z Haan zatrudni monterów wentylacji z dobrą znajomością języka. Legalna praca w Niemczech w budownictwie przy montażu urządzeń wentylacyjnych.

Firma Human & Hunter posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta w Niemczech obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI
Miejsce pracy: Haan, Niemcy
Nr ref.: MW/JP/K

Opis stanowiska pracy:
• montaż urządzeń wentylacyjnych
• diagnozowanie usterek oraz naprawa urządzeń wentylacyjnych

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie kierunkowe
• dyspozycyjność do pracy „od zaraz”

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia doświadczenia na rynku europejskim
• możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
• ubezpieczenie w Niemczech
• zakwaterowanie w Niemczech
• opiekę koordynatora na miejscu

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim oraz niemieckim na adres joanna.piecha@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

ID ogłoszenia: 83453d0ff569bdc7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HumanHunter
  • Zarejestrowany od: 16 lipca 2014

Inne przedmioty dodane przez HumanHunter

Ostatnie przedmioty dodane przez HumanHunter »