€ 12-16 /h

Dam pracę Niemcy przy wykończeniach w budowlance (suche tynki)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 20:13

Biuro pośrednictwa dla swoich klientów poszukuje od zaraz budowlańców gotowych do pracy w Niemczech przy wykończeniach (sucha zabudowa). Oferta w budowlance dla osób doświadczeniem i znajomością języka.

Agencja SOCHA&PARTNERS poszukuje pracowników
Miejsce zatrudnienia: różne miasta w Niemczech (różni pracodawcy)

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Wynagrodzenie: od 12-16 Euro/godz. brutto (w zależności od kwalifikacji i stażu
zawodowego)

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe –
zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dni i godziny pracy: pon – pt, pierwsza zmiana, min. 40 godz./tydzień, ewentualnie nadgodziny
Zakwaterowanie: zorganizowane

Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku
niemieckim, na adres mailowy: jakubek_sochaandpartners@gazeta.pl z tytułem maila

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ – SUCHE TYNKI – NIEMCY

UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania,
szczególnie językowe

ID ogłoszenia: 80153c1565d2e84b