€ do ustalenia

Dam pracę Niemczech na budowie dla pomocnika budowlanego Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:27

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisku pomocnika. Zatrudnienie w Lubece w budownictwie przy wyburzeniach, zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Nr ref.: POM/GR/L14

Zarobki: do uzgodnienia:

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Obowiązki:

  • Wspieranie zadań budowlanych.
  • Pracownik może zostać przydzielony do wykonywania prac pomocniczych przy wyburzeniach, sprzątaniu na budowie, noszenia gruzu, itp.
  • Inne zadania np. montowanie regałów oraz prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • bardzo dobra kondycja
  • wytrzymałość fizyczna
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • samodzielność
  • niezawodność

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie we wszelkich formalnościach
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy o kontaktowanie się poprzez poniższą stronę www:

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu numeru referencyjnego podczas aplikacji.

ID ogłoszenia: 564551c5a273d434