€ 0

Dam pracę w Nemczech w budownictwie płytkarz, kafelkarz Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 23:31

Firma remontowo-budowlana z Darmstadt zatrudni płytkarzy, kafelkarzy do pracy w Niemczech w budownictwie przy kładzeniu glazury, terakoty, fugowaniu itp.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Płytkarz

Miejsce pracy: Niemcy, Darmstadt

Zadania: • Zakładanie płytek, fugowanie, fugowanie silikonowe.

Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie • Gotowość do pracy od zaraz !!

Oferujemy: • Ubezpieczenie Niemieckie • Bezpłatne Zakwaterowanie • Dogodne wynagrodzenie• Długoterminowy okres zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres:

rekrutacja@inserv.com.pl

tel. +48 791-335-199.

ID ogłoszenia: 14354e602988fc0e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InServ
  • Zarejestrowany od: 17 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez InServ

Ostatnie przedmioty dodane przez InServ »