€ 10,60 + dieta

Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz na budowie dla pomocnika budowlanego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:36

Zatrudnienie 2018 dla pomocnika budowlanego z podstawową znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz. Pracodawca zapewnia pomoc w szukaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka podstawowa w wysokości 10,60 euro brutto oraz dodatkowa dieta

Zakres zadań:

  • proste prace budowlane

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • samodzielność
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • zainteresowania techniczne
  • zręczność i dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • bardzo dobre zarobki oraz dieta
  • możliwość pobierania zaliczki co tydzień
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech u sprawdzonego pracodawcy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl z dopiskiem w nagłówku: „pomocnik imię i nazwisko”

Dostępny jest również kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 pod numerem: 514 630 888

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-budowlany-praca-niemcy-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 4495af8935b484dc

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.