€ do ust.

Dam pracę w Niemczech 2020 na budowie dla Elektryków w Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mainburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Umowa o pracę, Pełen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2020 02:47

Aktualna praca w Niemczech na budowie 2020 dla doświadczonych elektryków budowlanych w rejonie Bawarii. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Szukamy 4-5 Osoby Elektryk pracy w Niemczech w Bawarii od 2020
* Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
* Wymiar pracy: Pełen
* Wymagany język niemiecki: Komunikatywny (to jest plus)
* Miejscowość: Bavaria, Niemcy
* Legalna Praca
* Zakwaterowanie: zorganizowane przez Pracodawcę (pomagamy znaleźć)
* Dojazdy do Pracy: Za darmo, mamy samochód
* Zatrudnienie: Na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
Zakres obowiązków
* Montaż okablowania oraz rozdzielni elektrycznych na terenie placów budowy
* Serwis i modernizacja placu budowy
* Montaż oświetlenia na terenach placów budowy
* Naprawa elektrycznego sprzętu budowlanego na terenie warsztatu
* Pomiary elektryczne
Wymagania
* Elektryk z doświadczeniem i dyplomem oraz certyfikatem
* na obiektach energetycznych (linie i stacje) NN, WN, SN, nn,
* elektrociepłownia > 100MW
* hale przemysłowe i produkcyjne
* Uprawnienia E1 i D1 bez ograniczeń
* Uprawnienia E3 i D3 bez ograniczeń.
* Uprawnienia na podnośniki 1P.
* +5lat doświadczenia,
* umiejętność jeżyka niemieckiego (to jest plus)
* umiejętność pracowania bez kierownictwa/nadzorca
* umiejętność czytania planów,
* Z dyplomem oraz certyfikatem,
* Prawo jazdy kat B
Oferujemy
* Umowa o pracy
* zapewnienie odzieży roboczej
* mowę o pracę na warunkach niemieckich
* pracę w pełnym wymiarze godzinowym
* dodatki urlopowe i świąteczne
* urlop wypoczynkowy
* pełne ubezpieczenie
* Wysokość wynagrodzenia (Wysokość wynagrodzenia uzależiona od kwalifikacji

Interesujacy prosze o email CV do info@bssel.eu

ID ogłoszenia: 8945e0e2e83cd3b1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Adem Elma
  • Zarejestrowany od: 20 grudnia 2019

Inne przedmioty dodane przez Adem Elma

Ostatnie przedmioty dodane przez Adem Elma »