€ 12 euro na godzinę

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 02:07

Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu tramwajów i autobusów w zajezdni na zmianie nocnej. Zatrudnienie w Berlinie dla kobiet i mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania autobusów i tramwajów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie wnętrz tramwajów i autobusów – wietrzenie, zdezynfekowanie poręczy, umycie szyb na zewnątrz i wewnątrz
  • czasem pranie siedzeń
  • mycie podłóg
  • wynoszenie śmieci
  • inne prace zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • szybkie tempo
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • znajomość języka nie jest konieczna – na miejscu zapewniamy pomoc polskojęzycznego przełożonego
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę dla kobiet jak i dla mężczyzm

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca przy sprzątaniu w zajezdni, Berlin 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 124570e7308eccfc

11 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów bez języka Berlin”

  1. Witam.
    Młody trzydziestoletni mężczyzna jest bardzo zainteresowany oferta pracy.
    Jestem osobą która już pracowała parę lat w Niemczech i nie boi się pracy.
    Jestem osobą kultularną, uczciwą, punktualną orac bardzo dokładnie wykonują pracę porądkowe.
    Jestem w stanie podjąc pracę z dnia na dzień i odpowiadają mi godziny pracy oraz warunki zatrudnienia.
    Do Berlina mam 250 km i własny samochód.
    Bardzo zależy mi na stanowisku pracy.
    Proszę o kontakt 504232219

  2. SylwiaRemigiusz0122 na 16 kwietnia 2016 @ 15:40

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani, posiadamy prawojazdy i samochód, godziny pracy mam odpowiadają. Kontakt do nas 785467437

  3. Mam 33 lata jestem osobą wysportowaną, uprawiam od lat bieganie także mam dobrą kondycję do tego typu pracy. Jestem zdyscyplinowany, znam jeżyk angielski w stopniu komunikatywnym. Pracę mogę zacząć od zaraz, jestem z poznania. Mój numer telefonu 539 295 662

  4. Witam jestem zainteresowana praca od zaraz prosze o telefon 0048 785 764 202 Iwona Gorska

  5. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z dwoma kolegami. Posiadamy samochód na wyjazd, pracę możemy podjąć od zaraz, godziny pracy nam odpowiadają. Jesteśmy bardzo zmotywowani, lojalni i uczciwi. Umiemy pracować w zespole i jesteśmy bardzo zgraną paczką. Razem w trójkę podejmowaliśmy prace tego typu więc wiemy na czym to polega.
    Kontakt do nas 536189782 / 515766248. Pozdrawiamy :)

  6. Cross de Lena na 19 kwietnia 2016 @ 15:20

    Witam. Mam 27 lat i znam jezyk niemicki w stopniu komunikatywnym. Posiadam duza motywacje do pracy. Posiadam rowniez wlasne mieszkanie w Berlinie i moge podjac prace w ciagu tygodnia. Mam wllasny samochod i jestm bardzo zainteresowany ta oferta. Moj numer tel 609 171 828. Pozdrawiam

  7. ania.glinieck na 19 kwietnia 2016 @ 17:42

    Witam, jestem zainteresowana tą pracą. Jestem odpowiedzialną i pracowitą osobą. Mam doświadczenie w pracach porządkowych. Pracę mogę zacząć od zaraz. Mój numer telefonu: 502 220 144

  8. Witam :D Jestem bardzo zaiteresowany pracą, mam doswiadczenie w sprzątaniu samochodów, godziny również mi odpowiadają. Mieszkam w Berlinie wiec z dojazdem nie bedzie problemu. Mój numer tel : 015214736467. Pzdr.

  9. hubert1981 na 27 kwietnia 2016 @ 13:27

    Witam jestem zainteresowany tą pracą jestem pracowity i nie boję się żadnej pracy.Mogę zacząć pracę od zaraz kontakt 884395819

  10. dream team na 28 kwietnia 2016 @ 20:20

    Witam czterech w pełni dyspozycyjnych jak i również, szybko i doskonale klimatyzujących w dosłownie każdych warunkach, w pełni spełnimy oczekiwania jakie nałoży na Nas Pracodawca. Proszę o kontakt 921738@interia.pl lub tel :691832357. Pozdrawiam.