€ 10,85/h +prowizje, napiwki

Dam pracę w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 00:34

Zatrudnienie we włoskiej restauracji z Düsseldorf dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy pizzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Dostawca pizzy

Miejsce zatrudniania: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 10,85 euro brutto na godzinę pracy plus prowizje i napiwki

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w restauracji z kuchnią włoską przy dostarczaniu do klientów jedzenia na telefon, głównie pizzy i makaronów
  • obowiązkiem będzie dowożenie jedzenia na czas, pobieranie opłat i wydawanie paragonów

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • chęć do nauki języka niemieckiego i gotowość nauczenia się listy zwrotów niemieckich jeszcze przed podjęciem pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność
  • zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie, niezawodność, sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie umowy niemieckiej
  • bardzo dobre warunki finansowe i terminowe wypłaty pensji
  • pomocny i ambitny zespół
  • pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • do dyspozycji pracownika auto służbowe w typie Skoda Citigo lub VW UP

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 4315cae66cb4f14d

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą, niestety nie znam języka ale szybko się uczę. Mieszkam w Monheim am Rhein i jestem skłonna dojeżdżać. Mój numer +48504003134.
    Pozdrawiam Marta Rychlik

  2. Dodatkowo posiadam 5 lat doświadczenia w pracy w restauracji w Polsce na stanowisku kierowniczym. Mam 35 lat.

  3. Witam, jestem chętny podjęcia się pracy od zaraz. Posiadam własny samochód, doswiadczenie oraz mowie w jezyku niemieckim. Proszę o kontakt telefoniczny – 739 553 848 .