€ 12,50/h +dodatki, napiwki

Dam pracę w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B dostawcy pizzy od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2022 02:14

Od zaraz zatrudnienie w Lipsku dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy pizzy. Oferta pracy w Niemczech możliwe również bez znajomości języka i doświadczenia. Konieczna gotowość do podjęcia szybkiej nauki języka.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy + dodatki i napiwki

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na rozwożeniu dań gotowych – głównie pizzy, ale również makaronów
  • praca we włoskiej restauracji
  • obowiązkiem będzie rozwożenie zamówień, pobieranie opłat, wydawanie jedzenia

Oczekiwania:

  • bardzo dobre orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • optymizm, przyjazne nastawienie, utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • gotowość do nauki języka
  • sumienność
  • terminowość

Zapewniamy:

  • samochód służbowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • elastyczne godziny pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 06.03.2022. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 5996212410c32154