€ 2050/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 maja 2021 02:49

Oferujemy od zaraz zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej z Lipska. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy wykonywaniu zadań pomocniczych, np.: zbieraniu zamówień, pakowaniu paczek.

Stanowisko: Pomocnik

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompletowanie oraz pakowanie produktów na podstawie zamówień internetowych
  • inne zadania będą zlecane na bieżąco, będzie to rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu itp.

Oczekiwania:

  • sumienność, solidność, wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w sprawdzonej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalną umowę o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 500 euro miesięcznie od pary lub 300 euro od osoby
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 05/2021”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 33760918cc674172