€ 14€/h

Dam pracę w Niemczech bez języka jako operator maszyn wulkanizacyjnych, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 00:50

Bez znajomości języka dostępna od zaraz praca w Niemczech na produkcji w Berlinie jako operator maszyn wulkanizacyjnych. Ogłoszenie adresowane do kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy produkującej rozwiązania oraz części do technologii wibracyjnych – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Operator Maszyn Wulkanizacyjnych
Zadania:
• Obsługa i nadzór nad maszynami wulkanizacyjnymi
• Kontrola jakości produkowanych wyrobów
• Dbanie o stan maszyn i stanowisko pracy
• Uzupełnianie dokumentacji według wymagań pracodawcy

Wymagania:
• Komunikatywność, umiejętność współpracy
• Dokładność i zaangażowanie
• Gotowość do relokacji do Niemiec i podjęcia pracy w
okolicach Berlina
• Gotowość do pracy 3- zmianowej 4 brygadowej
• Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie z maszynami
wulkanizacyjnymi, wytłaczarkami, wtryskarkami lub
maszynami do obróbki tworzyw sztucznych

Oferta obejmuje:

• Zatrudnienie przez Bergman Deutschland GmbH
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14 € brutto za
godzinę
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta po ok.
6-9 miesiącach
• Zapewnione zakwaterowanie podczas zatrudnienia w
Bergman Deutschland GmbH
• Niemiecką umowę o pracę
• Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz
udziału w szkoleniach
• Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej na adres: urszula.kliszcz@bergman-gmbh.de

ID ogłoszenia: 775b3b52b1b1c9a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Bergman
  • Zarejestrowany od: 3 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez Bergman

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Bergman »