€ 12 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka jako pracownik produkcyjny w drukarni Lindau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lindau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 18 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2017 06:05

Poszukiwani zmotywowani pracownicy produkcji chętni do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lindau bez znajomości języka przy obsłudze maszyn drukujących / lakierujących.

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy : Niemcy – Lindau

Zadania:
– obsługa maszyn drukujących/lakierujących (wkładanie i wyjmowanie aluminiowych blach do/z maszyny),
– przygotowanie blach aluminiowych do tłoczenia/kucia matrycowego według zapotrzebowania,
– wizualna kontrola jakości według katalogu błędów,
– uwzględnienie i przestrzeganie procedur pracy,
– przestrzeganie zasad etycznych i wartości zakładu.

Czego oczekujemy ?
– samochód – dodatkowy atut,
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie również dodatkowym atutem,
– doświadczenia w procesach produkcyjnych,
– dokładności, staranności,
– dobrej organizacji pracy własnej,
– chęci dłuższej współpracy.

Co oferujemy w zamian ?
– stawkę 12 euro brutto/h
– pracę w systemie 2 zmianowym,
– umowę o pracę tymczasową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”

ID ogłoszenia: 82559f72cfb5a85a

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka jako pracownik produkcyjny w drukarni Lindau”

  1. Proszę o kontakt 737-578-901

  2. andrzejlodz na 8 listopada 2017 @ 08:17

    Proszę o kontakt +48510893322

  3. wiolka2134567 na 8 listopada 2017 @ 18:30

    Wioletta,proszę o kontakt tel.663-023-590

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: anna.schenk.
  • Zarejestrowany od: 21 września 2017

Inne przedmioty dodane przez anna.schenk.

Ostatnie przedmioty dodane przez anna.schenk. »

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.