€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka jako sortowacz owoców sezonowych Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 03:22

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu owoców sezonowych. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz w Lubece. Zakwaterowanie zorganizowane jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców sezonowych

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie opróżnianie koszy oraz skrzynek z owocami sezonowymi  truskawkami, wiśniami oraz śliwkami i sortowanie ich
  • inne zadania o charakterze pomocniczym przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra kondycja fizyczna
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • podleganie pod ZUS na minimum 30 dni przed rozpoczęciem współpracy, liczą się również składki KRUS i odprowadzane przez KRUS czy przy członku rodziny

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pracę sezonową z możliwością do podjęcia dla par, rodzin, znajomych
  • ciekawe zadania
  • zatrudnienie w nadmorskiej miejscowości
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z pełnym ZUS
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • przejazdy na miejscu firmowymi busami
  • zapewniony przejazd do Niemiec oraz powrót do Polski
  • młody i zgrany zespół oraz polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • dppolskihr.4230932@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/sortowacz-owocow-sezonowych-id740973.html

ID ogłoszenia: 82597e146cc9e16