€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 03:12

Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy dociepleniach oraz wykończeniach. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem dla budowlańców bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montowanie dociepleń
  • pracownik będzie zajmował się zadaniami wykończeniowymi – malowaniem, szpachlowaniem a także tynkowaniem
  • inne prace budowlane zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziana własna działalność – zarówno polska jak i niemiecka
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie własny samochód
  • doświadczenie w pracy na budowie przy elewacjach
  • posiadanie własnych, podstawowych narzędzi
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz terminowe wypłacanie pensji
  • dla pracowników najlepszych opcja długoterminowego zatrudnienia
  • około 200 godzin pracy w miesiącu
  • legalne warunki podjęcia pracy w Niemczech

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy  o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 141599deb296180f