€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie jako komisjoner Gochsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gochsheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:29

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie spożywczym przy zbieraniu zamówień na potrzeby sklepów. Zatrudnienie w Gochsheim jako komisjoner bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce: Gochsheim, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • zbiór, kompletowanie towarów na potrzeby sklepów
  • praca odbywa się w systemie pick by voice – pracownik musi dobrze znać 54 komendy do obsługi systemu słuchawkowego
  • praca wymaga obsługi wózka elektrycznego
  • osoby zatrudnione dbają o ład i porządek

Oczekiwania:

  • zdolność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość pozostania w pracy na okres świat
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu towarów za pomocą systemu pick by voice
  • możliwość przyjechania swoim autem będzie dodatkowym atutem
  • brak problemów z pracą zmianową
  • znajomość niemieckich liczebników

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowa o pracę do podjęcia od zaraz
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • praca w niedzielę, święta oraz w godzinach nadliczbowych jest dodatkowo płatna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

praca.niemcy@workexpress.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-w-systemie-pick-by-voice-2877565.html

ID ogłoszenia: 3055abce6a4e66d