€ 10 euro brutto/h + dodatki

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 04:00

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt. Zatrudnienie w Bremen dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Bremen, Niemcy
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę – czyli miesięcznie ok. 1600 euro brutto plus premie i dodatki
Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • kompletowanie zamówień będzie wykonywane z użyciem skanera ręcznego
  • pakowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw towarów na magazyn
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wydajność, pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 3 par od zaraz
  • zatrudnienie legalne, zgodne z niemieckim prawem pracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia ciekawego doświadczenia w zagranicznej firmie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-zoologiczny12/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 498583f516e2256c

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz Bremen”

  1. karolina.ceha. na 1 grudnia 2016 @ 14:10

    z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą, posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie obecnie mieszkamy w Bremerhaven prosimy o kontakt +49 1521 3047442