€ 8,70 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:48

Producent dań gotowych z Berlina zatrudni pracownika na produkcję dań gotowych od zaraz. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych

Czas: od zaraz

Miejsce pracy: Berlin

Wynagrodzenie: 8.70 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Zadania polegają na wykonywaniu prac produkcyjnych związanych z przygotowaniem taśmowym dań gotowych typu: makarony, pizze, itp.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wydzielać składniki, przygotowywać masy i półprodukty oraz szczególnie dbać o proces produkcyjny.
  • Pracownik może zostać przydzielony do pakowania gotowych wyrobów.

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • szybkie tempo pracy
  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość pozostania na miejscu przez okres 3 miesięcy
  • posiadanie aktualnych badań – tzw książeczki z sanepidu
  • preferujemy doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka nie jest wymagana

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • umowa od maja 2015
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego personelu
  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • bezpłatne przygotowanie dokumentów i pomoc w procesie rekrutacji

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PS/04/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 400550f0e2556954

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych od zaraz Berlin”

  1. Witam,wraz z meze i synem jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy.nr tel.516269722

  2. Kornelia94 na 29 marca 2015 @ 14:51

    Witam wraz z narzeczonym pilnie poszukujemy pracy i jestesmy zainteresowani wasza oferta . Prosze o kontakt telefoniczny . 0048733067331

  3. Witam, wraz z kolęgą jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą. Proszę o kontakt 508134583

  4. Szanowni Państwo,

    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane podjęciem ww.pracy.Bezkonfliktowe i pracowite,umiemy dostosować się do warunków pracy. tel. 609 46 30 04 lub 889 062 701.

    Bożena i Danuta

  5. Pracowałam w gastronomii.mama doświadczenie w tym kierunku.kontakt604080758