€ 1100-1500

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji el. samochodów, Salzgitter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzgitter
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 02:34
  • Wygasa: 6 dni, 17 godzin

Fabryka części samochodowych z Salzgitter poszukuje pracowników produkcji również bez znajomości języka. Ciekawa praca w Niemczech możliwa od zaraz.

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.
Dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Salzgitter, Niemcy

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyny produkującej komponenty do samochodów ciężarowych min. elementy nadkola.
-sprawdzanie wyprodukowanych elementów pod kątem wizualnym

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
W przypadku podania danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Boryszew HR Service z siedzibą w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73.
Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy i aktów wykonawczych.

Każdemu kandydatowi przysługuje prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W przypadku podania przez kandydata do pracy danych w zakresie szerszym niż wynikającym z prawa pracy prosimy o umieszczenie klauzuli zgody: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Boryszew HR Service z siedzibą w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 1785a05851d7776f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: K.Noworacka
  • Zarejestrowany od: 10 listopada 2017

Inne przedmioty dodane przez K.Noworacka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez K.Noworacka »