€ 1820 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 05:16

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka na produkcję jogurtów i serków homogenizowanych. Niemcy praca od zaraz w fabryce ze Stuttgartu dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1820 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • jest to zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała prace pomocnicze, obsługiwała maszyny produkcyjne, pakowała

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodyscyplina, dobre zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie
  • uczciwe podejście

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia umiejętności i rozwoju
  • samorealizację
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjajogurtów/07/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8375b58b9c322914

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart”

  1. KacperTom na 26 lipca 2018 @ 15:13

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt; +48 505 894 086. Pozdrawiam

  2. AgaStach na 26 lipca 2018 @ 18:23

    Witam.Jestesmy zainteresowane praca i dostępne od zaraz. Spełniamy wszystkie powyższe wymagania. Prosimy o kontakt z nami na email – stacheckaagnieszka@gmail.com, lub pod numerem telefonu +31686237044.

    Pozdrawiamy

  3. Michal Stefanowicz na 29 lipca 2018 @ 22:53

    Witam, jestem zainteresowany pracą, jednak nie jestem pewien czy podany mail jest poprawny. Otrzymałem wiadomość, że „wybrana domena solution4u com jeest niedostępna.” Jak inaczej mogę się skontaktować?
    Pozdrawiam.

    Mój numer: 537100561

  4. Anna kapusta na 30 lipca 2018 @ 17:17

    Witam . Jestem zainteresowana pracą wraz z siostrą . Mamy doświadczenie . Chętnie zaczniemy od razu . Mój nr 72456909 mail anna.ewa2@onet.pl

  5. Magdalennna na 1 sierpnia 2018 @ 22:33

    Witam, jestem zainteresowana pracą. Mogę podjąć pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt na maila: madziasliwa@poczta.onet.pl lub na numer 509628080. Zakwaterowanie mam zapewnione we własnym zakresie. Proszę o więcej informacji na temat pracy i dokładny adres 🙂

  6. Angelina96 na 20 sierpnia 2018 @ 19:13

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą i jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Bardzo proszę o kontakt na maila angelinazbozien@gmail.com lub telefonicznie na numer 886618693.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.