€ 9,88

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji konserw rybnych od zaraz k. Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 12 miesiecy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2020 03:48
  • Wygasa: 14 dni, 13 godzin

Także dla par i bez znajomości języka dostępna ciekawa oferta pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji konserw rybnych w fabryce z okolic Rostock. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę.

Pracowników produkcyjnych Niemcy, również pary
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracowników fiycznych do produkcji konserw rybnych
Praca nie jest w zimnie, ani nie ma zapachy rybnego,a raczej zapach przypraw

Miejsce Pracy: wyspa Rugen

Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreslony

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę

Wynagrodzenie 9,88 Euro brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 200 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania blisko pracy, pokoje dwu osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna

Znajomośc języka nimieckiego będzie atutem,ale nie jest konieczna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Praca na róznych etapach produkcji konserw i słoików ze śledziami- praca przy tasmie, pakowanie itd.

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 3825ebec5d391071

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji konserw rybnych od zaraz k. Rostock”

  1. Maria Pik na 19 maja 2020 @ 17:14

    Nazywam się Mirosława Brodowska. Mieszkam w Warszawie.
    Jestem zainteresowana pracą. Nie znam języka. Dyspozycyjność od zaraz.
    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
    Z poważaniem
    Mirosława Brodowska

  2. mirohiro20 na 22 maja 2020 @ 10:58

    Witam jestem zainteresowany pracą na produkcji konserw rybnych posiadam własne auto mieszkam w Gorzowie Wlkp .Dyspozycyjność od zaraz mój nr tel 697032990.Zgoda na przetwarzanie danych osobowych z poważaniem Mirosław Jagielski

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.