€ 12,43 €/b brutto +premie

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2022 01:10

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Frankfurtu nad Menem na produkcji kosmetyków, perfum. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dostępne bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu mieszkania na wynajem.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków i perfum

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 12,43 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków oraz perfum
  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • prace manualne – pakowanie, etykietowanie, sortowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • sumienność
  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i liczne premie i dodatki (np.: system poleceń pracowniczych, dodatek dla kierowcy itp.)
  • umowę o pracę na rok
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie.

Link do aplikacji: https://bit.ly/kosmetyki-frankfurt

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWE-MIEJSCA-PRACY–PRODUKCJA-KOSMETYKOW-I-PERFUM/78237/

ID ogłoszenia: 8376339a2a07afbb