€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji przy obsłudze maszyn Bayern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 lutego 2014 02:04

Koncern farmaceutyczny z Bayernu szuka osób do obsługi maszyn kapsułkujących lub mieszalniczych. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Koniecznym wymogiem jest przynajmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: operator maszyn na produkcji

Lokalizacja: Bayern

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na produkcji zakładu farmaceutycznego.
  • Do zadań należeć będzie głównie obsługa maszyny kapsułkującej
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości produktów oraz prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku przy maszynie kapsułkującej lub mieszalnikach
  • znajomość zasad HACCAP, GMP oraz GHP
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej- 12h
  • zaangażowanie, rzetelność, punktualność

Oferta:

  • Zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • możliwość skorzystania z darmowego dojazdu do Niemiec, kursy najprawdopodobniej będą organizowane z Łodzi, Poznania oraz Wrocławia
  • umowa o pracę
  • płatny urlop,
  • ubezpieczenie
  • zamieszkanie bezpłatnie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej życiorys na poniższy adres:
Praca@fallwork.pl
lub: Praca.Poznan@fallwork.pl

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/pracownik-produkcji-kapsulkowanie_i285

ID ogłoszenia: 135530f7657db0ce

5 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji przy obsłudze maszyn Bayern”

  1. PIOTRLANGOWSKI na 28 lutego 2014 @ 10:06

    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

    W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
    PIOTR LANGOWSKI

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy.
    Nazywam się Łukasz mam 28 lat jestem sprawny fizycznie kulturalny bez nałogów oraz sumienny.
    Posiadam duży bagaż doświadczenia pracowałem w wielu firmach zagranicznych które znajdują się w Anglii oraz Holandii.
    Znam j.angielski aktualnie uczę się j.niemieckiego można powiedzieć że opanowałem już podstawy języka niemieckiego.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz

    Kontakt lukas.schens@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam Łukasz

  3. lukaszskolasinski na 28 lutego 2014 @ 22:07

    Witam.
    Łukasz 28l. kucharz M-G, posadzkarz-glazurnik, operator wózka widłowego, doświadczenie na stanowisku Magazyniera, doświadczenie jako operator wytłaczarek i wtryskarek, doświadczenie w małej gastronomi, chęć i gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, książeczka san-epid, obsługa komputera, angielski komunikatywny, bez nałogów, sumienny, uczciwy, amatorsko uprawiający sporty siłowe.
    zainteresowany wyjazdem w każdej chwili
    proszę o kontakt e-m@il: luk951753@poczta.fm tel 609458469

  4. agnieszka5941 na 11 marca 2014 @ 16:51

    Witam jesteśmy zainteresowane pracą. (dwie osoby)
    Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi.
    Gotowe do pracy od zaraz.
    Potrafimy pracować w zespole.
    e-mail a-fa@wp.pl lub agnieszka5941@wp.pl

  5. Witam Pracuje jako operator maszyn i urządzeń świecarskich w Polsce. Jakbyście się państwo zdecydowali moją ofertą to więcej na e-mail: szlama1@op.pl. CV i nr. tel podeśle po odezwaniu na e-mail. P.S proszę się odezwać tylko o stałą współpracę. Pozdrawiam Mariusz