€ 15-20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji samochodów od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2017 04:40

Dla osób bez znajomości języka proponujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji przy montażu samochodów osobowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 15 do 20 euro brutto na godzinę pracy – stawka zależna będzie od stopnia znajomości języka oraz posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • montaż części samochodów osobowych na jednym z wielu etapów produkcyjnych w fabryce z Kolonii
  • praca będzie wykonywana przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie obsługiwał narzędzia oraz elektronarzędzia
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy lub wykształcenia technicznego – mechanika
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • zdyscyplinowanie
  • dokładność
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • zamieszkanie zapewnione w 2 pokojowym mieszkaniu za 250 euro/pokój lub za 500 euro/mieszkanie
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja samochodów osobowych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-produkcji-samochodow-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 76459b987428c4df

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji samochodów od zaraz Kolonia”

  1. Witam ,czy to ogłoszenie jest nadal aktualne i czy bez znajomości języka też można? Pozdrawiam

  2. witam,jestem zainteresowany oferta,mam doswiadczenie w produkcji,oraz umiejetnosci pracy z elektronarzedziami. Gotowy do wyjazdu od zaraz.
    +48781435566

  3. Karolina060597 na 13 października 2017 @ 11:54

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą i jeśli jest dalej aktualna to proszę o kontakt 609981032

  4. Witam , wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą . Jeżeli jest nadal aktualna Proszę o kontakt 531806888

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.