€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji spożywczej pakowanie Reinbek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Reinbek
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:17

Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Reinbek przy pakowaniu produktów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce pracy: Reinbek

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała zadania przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej. Zadania polegać będą na ręcznym pakowaniu produktów.
  • Praca w niskich temperaturach.
  • Pracownicy muszą dbać o porządek na stanowisku.

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • chęć podjęcia pracy ty,czasowej
  • bardzo duża zręczność, zwinność
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • znajomość języka niemieckiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • wytrzymałość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową
  • niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać korzystając z poniżej podanego adresu mailowego.

Kontakt: intemporis.1289384@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-id286533.html

ID ogłoszenia: 979555c924998b1a

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji spożywczej pakowanie Reinbek”

  1. PatrykZawistowski na 21 maja 2015 @ 10:31

    Jestem zainteresowany pracą ! Jestem bez nałogów 791 017 666 Patryk

  2. k.lyczko na 21 maja 2015 @ 20:31

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, mam 32 lata i doświadczenie w przemyśle spożywczym, proszę o kontakt, k.lyczko@gazeta.pl, +48 504193716

  3. halinka28 na 29 maja 2015 @ 10:03

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy mam doswiadczenia pracy na produkcji,
    prosze o kontakt505671847