€ 3000-4000 euro/mc brutto + mieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez języka od stycznia 2017 tester leków Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-6 mcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 grudnia 2016 04:45

Szukamy chętnych do pracy w Niemczech w charakterze testera leków. Możliwość zatrudnienia w Monachium dla osób bez znajomości języka od stycznia 2017 z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Tester leków
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Start: projekt rusza od stycznia 2017
Czas trwania: w zależności od kontraktu od 3 do 6 miesięcy
Liczba wakatów: 30
Zarobki: 3000-4000 euro/mc brutto

Zakres zadań:

  • początkowo osoba zatrudniona przejdzie dokładne badania i na tej podstawie pracodawca stwierdza czy się zakwalifikowała
  • pracownicy będą odpowiedzialni za testowanie leków, przechodzenie regularnych podstawowych badań oraz wypełnianie ankiet – ankiety dostępne są również w języku polskim
  • osoby biorące udział w badaniach będą traktowani jak goście pensjonatu uzdrowiskowego i będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez hotel z wyłączeniem opcji dodatkowo płatnych (masaże, zabiegi spa, itp)
  • wszystko odbywa się pod opieką wykwalifikowanych lekarzy

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od stycznia 2017
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego
  • konieczność podpisania klauzuli poufności
  • zgoda na przeprowadzanie szeregu badań

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora z Polski na miejscu przez cały okres pobytu
  • atrakcyjne zarobki, miesięcznie można zarobić w przedziale 3-4 tyś euro brutto
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w ośrodku uzdrowiskowym
  • darmowe wyżywienie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres kontaktowy z załączaniem następujących informacji:

  • imię i nazwisko
  • wiek
  • stan zdrowia
  • przebyte choroby/zabiegi/operacje
  • przyjmowane leki

adres kontaktowy: medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-2017-bez-jezyka-monachium-jako-tester-lekow/

ID ogłoszenia: 7955865c89d6b116

10 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka od stycznia 2017 tester leków Monachium”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertom pracy .proszę o kontakt kontakt e mail—adan881@interia.pl

  2. krzysiek1148 na 2 stycznia 2017 @ 09:48

    Witam jestem zainteresowany przedstawioną przez państwa ofertą pracy. Jestem osobą zdrową bez nałogów. Proszę o kontakt krzysiek1148@wp.pl

  3. Grzegorz500 na 3 stycznia 2017 @ 18:05

    proszę o kontakt 665 946 840

  4. sylwia90903 na 4 stycznia 2017 @ 12:53

    Witam . jestem zainteresowana dana oferta pracy. mam 20 lat . Nr kontaktowy573091688

  5. k2-sztywny na 4 stycznia 2017 @ 13:54

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. mam 18 lat
    Prosze o kontakt email dawid-wieteska@wp.pl

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 51 lat, jestem w pełni dyspozycyjny , gotowy do podjęcia współpracy. Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 500 197 500 lub email zbigniew.worotynski@onet.pl

  7. Witam, jestem zainteresowany, proszę o info na jarasnet@interia.pl lub 600839253

  8. Witam
    Wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy
    prosimy o kontakt
    mariuczio@gazeta.pl
    tkomora@op.pl

  9. Krzysztof Janowski na 18 stycznia 2017 @ 13:17

    Jestem za proszę o pozytywną odpowiedż.

  10. Witam
    Jestem zainteresowany taką pracą mam 46 lat . Jak tylko potrzebujecie lub organizujecie dodatkowy nabór jestem dyspozycyjny gotowy do podjęci współpracy , proszę o informacje +48 57016900 , p.b.czarnik@interia.pl
    pozdrawiam